AV:Link PBH10-BLK draadloze bluetooth hoofdtelefoon met SD-kaartsleuf FM-radio en microfoon
- Elders goedkoper? Neem even contact op
- Betaal in 3 termijnen vanaf €50,- rentevrij
- 2 jaar garantie op al onze producten
- Gratis verzending vanaf € 50,-
- Veilig achteraf betalen
- Retourneren binnen 14 dagen
Een draadloze hoofdtelefoon die meer kan dan alleen bluetooth: in de schelp zit een sleuf voor een micro-SD-kaart tot 32 GB, waarmee hij mp3- en wav-bestanden rechtstreeks afspeelt zonder dat er een telefoon aan te pas komt. Handig als je toestel leeg is, als je hem aan iemand uitleent, of gewoon om je telefoon in je zak te houden. Er zit ook een FM-radio in en een microfoon voor handsfree bellen. De bediening zit op de rand van de schelp. De drivers zijn 40 millimeter met een frequentiebereik van 12 Hz tot 22 kHz. De accu gaat volgens AVSL tot 4 uur mee via bluetooth en tot 8 uur bij het afspelen vanaf een SD-kaart. Er zit ook een 3,5 mm aansluiting op, zodat hij bekabeld doorspeelt als de accu op is. Vouwt in elkaar voor vervoer, weegt 142 gram.
Waarom deze hoofdtelefoon?
- Bluetooth, plus een sleuf voor micro-SD tot 32 GB voor mp3 en wav
- Ingebouwde FM-radio
- Microfoon voor handsfree bellen
- Bediening op de rand van de oorschelp
- Drivers van 40 mm, 12 Hz tot 22 kHz
- Accu: tot 4 uur via bluetooth, tot 8 uur vanaf SD-kaart
- Ook bekabeld te gebruiken via de 3,5 mm aansluiting
- Opvouwbaar, 142 gram
In gebruik
- Houd de knop ingedrukt tot het lampje knippert om te koppelen
- Steek een micro-SD-kaart in de sleuf om zonder telefoon te luisteren
- Laad op via micro-USB; de 3,5 mm kabel werkt ook met een lege accu
Specificaties
- Diameter driver: 40 mm doorsnede koepel
- Frequentiebereik: 12 Hz tot 22 kHz
- Impedantie: 32 ohm (1 kHz)
- Gevoeligheid: 108 dB/mW
- Aansluitingen: Bluetooth, 3,5 mm stereo jack, micro USB voor opladen
- Bluetooth-versie: V3.0
- Bluetooth-bereik: tot 10 m (vrij zicht)
- Speelduur via bluetooth: tot 4 uur
- Speelduur via SD-kaart: tot 8 uur
- Voeding: ingebouwde oplaadbare lithium-ionaccu
- Kleur: zwart
- Afmetingen: 190 x 150 x 70 mm (l x b x h)
- Gewicht: 142 g
- Uitvoering: over-ear, opvouwbaar
- Afspelen: bluetooth, micro-SD (tot 32 GB), FM-radio of bekabeld
- Opladen: micro-USB
- Let op: passieve demping, geen actieve ruisonderdrukking
Veelgestelde vragen
Heeft deze hoofdtelefoon actieve ruisonderdrukking?
Nee. AVSL spreekt in de omschrijving van een "noise cancelling effect", maar dat gaat over passieve demping: de gesloten schelpen houden een deel van het omgevingsgeluid buiten. Echte actieve ruisonderdrukking, waarbij een microfoon het omgevingsgeluid meet en tegengeluid maakt, zit in de Isolate SE. Wij noemen dit model daarom niet als ANC-hoofdtelefoon.
Hoe lang gaat de accu mee?
Volgens de specificatie tot 4 uur bij afspelen via bluetooth en tot 8 uur bij afspelen vanaf een SD-kaart. Bluetooth kost meer stroom dan het intern afspelen van een bestand, vandaar het verschil. Bij lage volumes haal je meer, bij hoge minder.
Wat als de accu leeg is?
Dan sluit je hem met een 3,5 mm kabel gewoon aan als bekabelde hoofdtelefoon. Dat is een praktisch voordeel dat lang niet elke draadloze hoofdtelefoon heeft.
Bestellen bij DJstunter
DJstunter levert het complete AV:Link-programma: tv- en projectorbeugels, projectieschermen, HDMI-, netwerk- en audiokabels, splitters, matrixen en converters, hoofdtelefoons en oordopjes. Twijfel je welk model past bij jouw scherm, ruimte of installatie? Bel of mail ons — we denken met je mee.
Liever een werkende installatie?
Wij verzorgen ook complete beeld- en geluidsinstallaties in horeca, zalen, scholen en bedrijfsruimtes: uitrekenen, leveren en monteren. Neem telefonisch contact op als je liever een werkend geheel geleverd krijgt dan losse onderdelen bestelt.
| Artikelnummer | 100.550UK |
|---|---|
| EAN | 5015972179888 |
| Magazijn Plaats | Showroom |
| Merk | AV:Link |
Snelle Levering
Gratis verzending
Bestelt u voor minder dan €50,- dan betaalt u slechts €5,95 verzendkosten.
Garantie
Vind u het product elders goedkoper neem even contact met ons op!
Bel of mail voor de mogelijkheden.
Neem direct contact met ons op

