- Elders goedkoper? Neem even contact op
- Betaal in 3 termijnen vanaf €50,- rentevrij
- 2 jaar garantie op al onze producten
- Gratis verzending vanaf € 50,-
- Veilig achteraf betalen
- Retourneren binnen 14 dagen
De evolite FogShot CO2 is een verticale effectoplossing om belangrijke momenten in een set of show te accentueren. De verwarmingseenheid van 2500 W gebruikt een vloeistof op waterbasis die compatibel is met CO2-effecten om een dichte rookkolom te produceren met een snelle stijging en korte dissipatietijd. Deze aanpak bootst de esthetiek van podium-CO2-jets na, terwijl de rookmachine handzaam blijft en geschikt is voor de meeste locaties.
De opwarmtijd bedraagt 6 tot 8 minuten, waarna de machine volledig operationeel is. De projectiehoogte is ongeveer 8 tot 10 meter, waardoor de machine geschikt is voor middelgrote podia, clubs, tv-studio's of zakelijke evenementen binnenshuis. Het volume van ongeveer 113.000 ft³/min (ongeveer 3.200 m³/min) en de maximale continue vuurtijd van ongeveer 10 seconden bieden voldoende speelruimte om belangrijke momenten te benadrukken zonder het podium te verzadigen.
Het vloeistofverbruik is ongeveer 1 minuut per liter bij een volle vulling. In combinatie met een tank van 3 liter biedt dit een duidelijke basis voor het berekenen van het aantal navullingen op basis van het aantal geplande sequenties in de show. Bij normaal gebruik blijven de shots kort en gespreid, waardoor het verbruik beperkt blijft ten opzichte van de visuele impact.
De FogShot CO2 is ook voorzien van een ring van 30 8W RGBY-leds. Dit kleurenpalet maakt het gebruik mogelijk van kleuren die veel in shows worden gebruikt (RGB), evenals een gele component voor warme tinten en bepaalde witte effecten. De rookpluim kan zo worden aangepast aan de dominante kleur van het lichtontwerp, of het nu gaat om een club, live optreden, evenement of tournee.
Het armatuur biedt verschillende bedieningsmodi: afstandsbediening, bedieningspaneel op het armatuur zelf en DMX512. De afstandsbediening is praktisch voor eenvoudige instellingen of eenmalige triggering. Het bedieningspaneel is handig voor lokale aanpassingen en testen. De DMX512-modus maakt gebruik van 15-kanaals mapping, waardoor gedetailleerde controle mogelijk is over shots, dynamiek en leds binnen een uitgebreid lichtprogramma.
Kenmerken en specificaties Evolite FogShot CO2-rookmachine van 2500 W:
- Rookmachine en LED-projector
- CO2-effect mistmachine
- Rookprojectie: verticaal en horizontaal
- Maximale projectiehoogte: ≈10 meter
- LED-vermogen: 30 x 8W
- LED-kleur: RGBY
- Voorverwarmingstijd: circa 8 minuten
- Maximaal rookvolume: ≈3,2 m³/min
- Maximaal verbruik: ≈1 l/min
- Tankinhoud: 3 liter
- Maximale continue bedrijfstijd: ≈10 seconden
- Bedieningsmodi: afstandsbediening en DMX512
- DMX-kanalen: 15
- Verbindingen:
- DXM-ingang: XLR
- DMX-uitgang: XLR
- Te gebruiken vloeistof: op waterbasis
- Voeding: ~220-240 VAC / 50-60 Hz
- Totaal vermogen: 2500 W
- Zekering: 15 A / 250 V
- Afmetingen: 590 x 500 x 370 mm
- Gewicht: 23 kg
| Artikelnummer | EVOFOGSHOTCO2 |
|---|---|
| EAN | 3700752720313 |
| Magazijn Plaats | A.01.06.04 |
| Merk | Evolite |
Snelle Levering
Gratis verzending
Bestelt u voor minder dan €50,- dan betaalt u slechts €5,95 verzendkosten.
Garantie
Vind u het product elders goedkoper neem even contact met ons op!
Bel of mail voor de mogelijkheden.
Neem direct contact met ons op

