QTX FH-700 mini fog-hazer 700W met regelbare ventilator en timer-afstandsbediening
- Elders goedkoper? Neem even contact op
- Betaal in 3 termijnen vanaf €50,- rentevrij
- 2 jaar garantie op al onze producten
- Gratis verzending vanaf € 50,-
- Veilig achteraf betalen
- Retourneren binnen 14 dagen
De QTX FH-700 is een tussenvorm: hij maakt zowel rook als haze, afhankelijk van hoe je hem instelt. Met de doorstroming en de ingebouwde draaiende ventilator regel je of er dikke rookwolken uitkomen of een lichte, gelijkmatige waas. Voor wie niet twee machines wil kopen en per klus wisselt tussen een dansvloer (rook) en een laser- of lichtshow (haze) is dat precies de juiste machine. Er zit een bedrade timer-afstandsbediening bij van 5 meter, waarmee je instelt hoe vaak en hoe lang hij aangaat. De leidingen hebben een anti-verstoppingsuitvoering en een microcomputer houdt de temperatuur hoog, zodat de heropwarmtijd kort blijft. De tank van 2,5 liter is uitneembaar. Metalen behuizing, 5,3 kilo.
Waarom deze machine?
- Rook én haze uit één machine, via de regelbare doorstroming en ventilator
- 700 W, circa 6.000 kubieke voet (170 m³) per minuut
- Bedrade timer-afstandsbediening van 5 meter meegeleverd
- Anti-verstoppingsuitvoering van de leidingen
- Microcomputer houdt de temperatuur hoog: kortere heropwarmtijd (5 tot 8 minuten)
- Uitneembare tank van 2,5 liter
- Stevige metalen behuizing, 400 x 215 x 210 mm, 5,3 kg
Opstellen en bedienen
- Zet de hazer op een plek waar de waas zich door de ruimte kan verdelen, niet in een hoek
- Vul de tank met hazevloeistof — niet met gewone rookvloeistof
- Zet hem ruim voor aanvang aan: een haze heeft tijd nodig om zich gelijkmatig te verdelen
- Laat de machine niet doordraaien met een lege tank
Specificaties
- Vermogen: 700 W
- Voeding: 230V wisselspanning, 50 Hz
- Haze-opbrengst (circa): 6.000 kubieke voet (170 m³) per minuut
- Heropwarmtijd: 5 - 8 min (circa)
- Inhoud vloeistoftank: 2,5l
- Bedieningsstanden: timer-afstandsbediening en handmatige ventilatorregeling
- Lengte kabel afstandsbediening: 5 m
- Netaansluiting: IEC, alleen in
- Afmetingen: 400 x 215 x 210 mm
- Gewicht: 5,3 kg
Veelgestelde vragen
Wat is het verschil tussen rook en haze?
Rook zie je als wolken: dikke slierten die door de ruimte trekken en langzaam oplossen. Haze is een fijne, gelijkmatige waas die je nauwelijks ziet hangen, maar die je lichtbundels wél zichtbaar maakt. Voor een dansvloer of een dramatisch effect wil je rook; voor een concert, een theatershow of een laserset wil je haze — dan zie je de bundels zonder dat het beeld dichtslaat.
Welke vloeistof moet erin?
Gebruik altijd vloeistof die bij het type machine hoort: rookvloeistof in een rookmachine, hazevloeistof in een hazer, laaghangende rookvloeistof in een low fog machine en sneeuwvloeistof in een sneeuwmachine. Vloeistof van het verkeerde type geeft niet alleen een ander effect, maar kan de machine ook verstoppen — en dat is de meest voorkomende reden dat een rookmachine het begeeft.
Gaat de rookmelder hiervan af?
Dat kan. Een optische rookmelder ziet nevel niet als iets anders dan rook. Overleg vooraf met de zaal of de beheerder van de brandmeldinstallatie; in veel zalen kan de melding tijdelijk worden overbrugd. Doe dat altijd via de beheerder en nooit door zelf een melder af te plakken.
Moet ik de machine schoonmaken?
Ja, met regelmaat. Vloeistofresten drogen op in de verwarming en de leidingen en verstoppen die na verloop van tijd. Laat na een druk seizoen schoonmaakvloeistof door de machine lopen en laat hem niet met een lege tank doordraaien. Berg hem op met een lege of volle tank, niet halfvol met opgedroogde resten.
Welke vloeistof moet erin: rook- of hazevloeistof?
AVSL adviseert bij deze machine hoogwaardige hazevloeistof (160.591UK). Daarmee werkt hij in beide standen; de dikte van het beeld regel je met de doorstroming en de ventilator, niet door van vloeistof te wisselen.
Bestellen bij DJstunter
DJstunter levert het complete QTX-programma: lichteffecten, PAR-lampen, moving heads, rookmachines, luidsprekers, microfoons en de bijbehorende bekabeling en statieven. Weet je niet welk effect past bij jouw ruimte of hoe je alles aanstuurt? Bel of mail ons — we denken mee.
Complete set of vaste installatie?
Wij stellen ook complete licht- en geluidssets samen en verzorgen vaste installaties in horeca, zalen en bedrijfsruimtes. Neem telefonisch contact op als je liever een werkend geheel geleverd krijgt.
| Artikelnummer | 160.458UK |
|---|---|
| EAN | 5015972120521 |
| Magazijn Plaats | B.04.04.16 |
| Merk | Qtx |
Snelle Levering
Gratis verzending
Bestelt u voor minder dan €50,- dan betaalt u slechts €5,95 verzendkosten.
Garantie
Vind u het product elders goedkoper neem even contact met ons op!
Bel of mail voor de mogelijkheden.
Neem direct contact met ons op

