Adastra RM406 100V mixer-versterker 6x 40W 6 zones met USB SD FM en bluetooth
- Elders goedkoper? Neem even contact op
- Betaal in 3 termijnen vanaf €50,- rentevrij
- 2 jaar garantie op al onze producten
- Gratis verzending vanaf € 50,-
- Veilig achteraf betalen
- Retourneren binnen 14 dagen
De Adastra RM406 verdeelt 6 x 40 W over zes onafhankelijke zones, en het slimme zit in de matrixschakeling: elke ingang — drie mic/line, een aux en de interne speler — schakel je per zone afzonderlijk in of uit. Zo speelt de radio in de kantine, een playlist in de winkel en niets in het magazijn, terwijl een omroepbericht overal doorkomt. Op het front zit een koptelefoonuitgang met volumeregeling waarmee je per zone kunt meeluisteren zonder de ruimte in te lopen — bij het inregelen van een installatie met zes ruimtes scheelt dat een halve middag. Verder een gongfunctie, voorrang op microfoon 1, schakelbare fantoomvoeding en 24V-contacten.
Waarom deze versterker?
- Zes onafhankelijke zones van 40 W
- Matrixschakeling: elke bron per zone in of uit te schakelen
- Koptelefoonuitgang om per zone mee te luisteren
- Gongfunctie en voorrang op microfoon 1
- Interne speler met USB, SD, FM en bluetooth
- Uitgang per zone naar 100V of 4/8 ohm
- Schakelbare fantoomvoeding van +20 V
Aansluiten en monteren
- Ingangen: 3 x mic/line op XLR of jack, aux op 2 x RCA
- Zone-uitgangen: 6 x lijn op RCA en 6 x luidspreker op klemmen
- Optioneel oproepstation: de CS4
- Sluit het 24V-contact aan op je brandmeld- of alarmpaneel als dat aanwezig is; dit vervangt geen gecertificeerde ontruimingsinstallatie.
Specificaties
- Uitgangsvermogen RMS: 6 x 40 W
- Zones: 6 onafhankelijk
- Uitgang: 100V of 4/8 ohm per zone
- Bronnen: USB/SD/FM-speler met bluetooth
- Ingangen: 3 x mic/line (XLR/jack), aux 2 x RCA
- Zone-lijnuitgangen: 6 x RCA (mono)
- Extra: koptelefoonuitgang om per zone mee te luisteren
- Fantoomvoeding: +20 V schakelbaar
- Voeding: 170-264 V AC, 50 Hz
Veelgestelde vragen
Wat betekent matrixschakeling?
Dat je per zone bepaalt welke bronnen daar te horen zijn. Niet één bron voor alles, maar een raster van bronnen tegen zones waarin je elk vakje aan of uit zet.
Waarvoor is die koptelefoonuitgang?
Om per zone mee te luisteren vanaf het rack. Bij het inregelen of bij een klacht hoef je niet naar de ruimte toe om te horen wat daar speelt.
Hoeveel luidsprekers per zone?
Reken per zone met 90% van 40 W, dus 36 W bruikbaar. Op luidsprekers die je op 6 W instelt zijn dat er zes per zone.
Bestellen bij DJstunter
DJstunter levert het complete Adastra-programma voor 100V-installaties: plafond-, hoorn- en zuilluidsprekers, mixer-versterkers, omroepmicrofoons en de bijbehorende bekabeling. Weet je niet hoeveel luidsprekers jouw ruimte nodig heeft of welke versterker daarbij past? Bel of mail ons — we rekenen het met je door.
Horeca, kantoor of vaste installatie?
DJstunter verzorgt ook complete 100V-installaties: uitrekenen, leveren en monteren. Neem telefonisch contact op als je liever een werkend systeem opgeleverd krijgt dan losse onderdelen bestelt.
| Artikelnummer | 953.160UK |
|---|---|
| EAN | 5015972211106 |
| Magazijn Plaats | A.01.01.02 |
| Merk | Adastra |
Snelle Levering
Gratis verzending
Bestelt u voor minder dan €50,- dan betaalt u slechts €5,95 verzendkosten.
Garantie
Vind u het product elders goedkoper neem even contact met ons op!
Bel of mail voor de mogelijkheden.
Neem direct contact met ons op

